Kde nás nájdete?

PARKOVANIE

Priamo pred Amazingspace sa nachádza parkovanie v rámci systému PAAS, ktoré je do 12:00 bezplatné a poobede stojí parkovné 1 EUR na 60 minút, ktoré si viete zakúpiť cez aplikáciu ParkDots alebo v parkovacom automate.

Približne 400 m od priestoru je platené súkromné parkovisko obchodného domu TPD, pričom prvá hodina parkovania je zadarmo.

Zaparkovať viete aj na Námestí hraničiarov 1 pred policajnou stanicou, kde sa nachádzajú parkovacie miesta, ktoré sú súčasťou petržalského rezidenčného parkovania. Aj pokiaľ nemáte trvalý pobyt v Petržalke, s mobilnou aplikáciou URBI Parkovanie môžete parkovať na modrých parkovacích miestach bezplatne.

VEREJNÁ DOPRAVA

Kúsok od priestoru sa nachádza zastávka električiek Jungmannova, na ktorej stojí linka číslo 3, ktorá začína v Rači, prechádza cez Staré mesto a končí v Petržalke na Jungmannovej.

Zároveň viete využiť aj autobusovú dopravu na zastávke Jungmannova, na ktorej stoja linky číslo 83, 84, 88, 92, 99 a 192.

VSTUP K NÁM

Amazingspace nájdete na ulici Jungmannova 20 v Petržalke v Bratislave ukrytý pod veľkou terasou. Nájdete nás podľa nášho osvetleného loga, ktoré sa nachádza nad kovovými mrežovými dverami, ku ktorým vedie 7 schodov.